BJK İLE İLGİLİ SÜPER SÖZLER..........

Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, sen büyük dileğim seni şampiyon görmek..

BASIN ÖNE EGILMESIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA.EN BÜYÜK SEN DEGILMISIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA KARTAL ALDIRMA...

YAKIŞIR SANA YAKIŞIR, SANA ŞAMPIYONLUK YAKIŞIR, SEN ALEMDE TEKSIN, DEĞIŞILMEZSIN, BEŞIKTAŞ SEN BIZIM HERŞEYIMIZSIN!

BESIKTAS DIYEREK SANA YÜZ VURDUK, SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK, YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BESIKTAS SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN ..

BAZEN HÜZÜN, BAZEN KADER SENIN SEVGIN BIR ÖMRE BEDEL.BEŞIKTAŞ SEN BIZIM HERŞEYIMISSIN.

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BESIKTASIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.

SEMTIMIZ ERKEKLER SEMTI, AŞIK EDER HERKESI, ÜZERIMDEN EKSILMESIN BAYRAĞIMIN GÖLGESI, IŞTE BIZ KÖTÜ GÜNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ, ÖVÜNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ...

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGECMEYIZ BESIKTAS SENDEN!!


ÖLÜMLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ SİYAHLA BEYAZI AYIRAMAZKİ...HER YOLUN SONUNDA ÖLÜM OLSADA SEVENLERİ KİMSE AYIRAMAZKİ...

BİR İLKBAHAR SABAHI
SOPAYLA UYANDIN MI HİÇ?
ÇILGIN GİBİ KAÇARAK
MAÇKA'YA UZANDIN MI HİÇ?

TANI KANARYAM TANI
TANI EBEDİ KOCANI
NE DE ÇABUK UNUTTUN
SANA KOYDUĞUM AKŞAMI

SIYAHIN YANINA BEYAZ KOYDUK YILLARDIR BU RENKLERE BIZ BAS KOYDUK YAGMURLARDA CAMURLARDA STADLARI DOLDURDUK BESIKTAS SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN.

KARA KARTALSIN GOKLERDE UZARSIN 100 YILDIR YASARSIN CEKEMEYENLER KISKANALAR CATLASIN BIR ALLAHIM BIRDE SEN VARSIN.YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGECMEYIZ BESIKTAS SENDEN!!

ÖLÜM NE ZAMAN VE NASIL GELECEKSE GELSİN;
MEZARIMASİYAH BEYAZ GÜLLER ATILACAKSA,
MEZAR TAŞIMA BEŞİKTAŞLIYDI YAZILACAKSA,
CENAZEMDE BEŞİKTAŞ MARŞI OKUNACAKSA,
BÖYLE ÖLÜM HOŞGELSİN SEFA GELSİN

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BESIKTASIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.

BESIKTAS DIYEREK SANA YUZ VURDUK,SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK,YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BESIKTAS SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN ..


Büyük Beşiktaş taraftarının büyüklüğü ve farklılığı Standart Liege UEFA maçında yine gözler önündeydi...İlk 10 dakika stadda büyük bir sessizlik vardı adeta ölüm sessizliği çıt çıkmıyordu.Dakikalar 10'u gösterdiğinde 2'dklık alkış sesi yükseldi...Sadece Alkış...12.dk'dan sonra ise hep bir ağızdan söylenen şu söz Tüm Beşiktaş düşmanlarına ve özellikle medyaya tokat gibi bir cevaptı : CİHATLAR ÖLMEZ BEŞİKTAŞ BÖLÜNMEZ !!! ....

1903 doğdu bu renkler
Taparcasına sevdi tum kalpler
Senı sevmekle cok haklıyız sapına kadar BEŞİKTAŞLIYIZ...

Bu sevda bıtmez hasret bıtmez
İsteyene gider hiç farketmez
Bu alemde ÇARŞI herkese karsı
Allah affetse ÇARŞI affetmez...

işte Kadıköy Panteri

Yıl 1986... 9 yaşındaki 'kaleci' Pancu Romanya'daki ilk takımı ile toplu fotoğrafta görülüyor. Rumen yıldız kaleci kazağını 19 yıl sonra derbide giydi.İşte kaleci Daniel Pancu

F.Bahçe maçında kaleye geçerek harikalar yaratan Pancu'nun Iasi kentindeki ilk antrenörü Kurt Gross, Prosport Gazetesi'ne "Daniel ilk geldiğinde kaleci olmak istiyordu. Ama inanılmaz top sürme yeteneğiyle orta sahaya kadar gidiyordu. Kaptırırsa, kale boş olduğu için gol yiyorduk. Bu yüzden onu orta sahaya aldık" diye konuştu. Pancu da aynı gazeteye, "Unutulmaz bir maçtı. Elimle, dizimle, her yerimle top kurtardım. O kaleci kazağını ve eldivenleri ölünceye kadar saklayacağım" dediBESIKTASLIYSAN OĞÜN, DEGILSEN ITAAT ET..

EDIRNENIN YOLLARI TASTAN , VARMI BUYUK BESIKTAS'TAN
DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ?BESIKTASIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEGIL OGLUMA OLAN BORCUMSUN...

1903'DE DOLDU YUREKLER, YER SIYAH GOK BEYAZ SAMPIYON BESIKTAS!!


SEMTIMIZ ERKEKLER SEMTI, ASIK EDER HERKESI, UZERIMDEN EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI, ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ,OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ...

Beşiktaşım..
Hayat sensin...
Dünya sensin...
Herşey sensin...
Gelecekse....
Tüm acılar...
Biz hazırız...
Senden gelsin...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !